Weekendowy rozkład jazdy

Święta Wielkanocne już za nami, także wracamy do gry! Poniżej prezentujemy terminarz meczy naszych drużyn piłkarskich.

B – klasa:
KS Szczerbice – Wicher Wilchwy, 24.04.2022 r. (niedziela), godzina 16:30, boisko w Szczerbicach.

Juniorzy (PLJS 2003 Rybnik):
Wicher Wilchwy – Forteca Świerklany, 23.04.2022 r. (sobota), godzina 11:00, boisko Wilchwy „Blazy”.

Nasza drużyna seniorska zagra na ciężkim terenie z wiceliderem tabeli. Nasz rywal ostatni mecz przegrał na wyjeździe z drużyną Jedności Grabownia 2:1. My natomiast w końcówce uratowaliśmy remis z liderem – Borowikiem Szczejkowice. Nie trzeba chyba nikomu mówić jak ważny jest to mecz. To ten z gatunku za 6 pkt. Miejmy nadzieję, że nasza drużyna wyjdzie zwycięsko i realnie przybliży się do upragnionego miejsca premiowanego awansem piętro wyżej. Liczymy na wsparcie naszych sympatyków.

Nasi juniorzy natomiast rozegrają pierwszy mecz o punkty w tym roku. Sytuacja w tabeli wygląda tak, że zajmujemy 2. miejsce (mecz mniej od lidera) z 21 punktami. Nasi sobotni rywale zajmują 5. miejsce, a ich zdobycz punktowa prezentuje się równie dobrze – 18 punktów. Tutaj także możemy spodziewać się meczu na wysokim poziomie. Zapraszamy wszystkich fanów piłki nożnej do śledzenia poczynań naszych młodych piłkarzy.
Poniżej wrzucamy link do aktualnej tabeli Polskiej Ligi Juniorów Starszych r. 2003 Rybnik:

https://slzpn.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/junior-a1?liga=10&fbclid=IwAR1umai6JCIcozzZsDcHSWCqx6AVnctngjECA8iuwSy6uHnXa9231AqHpO8


Wspieraj lokalny sport!